Chiński Crypto Clampdown: The Aftmath Dalandoin

Chiński Crypto Clampdown: The Aftmath Dalandoin

Chiński Crypto Clampdown: The Aftmath Dalandoin

Chiński Crypto Crampdown: Aftermath

Chiny zajmuje zakazane kryptonacjom w kraju na dobre, zakazujące transakcje finansowe i operacje górnicze Crypto. Obywatele chińscy pracujący dla firm Crypto są uważane za angażowanie się w nielegalną działalność, na nowy dokument. Firmy Crypto ograniczają dostęp do obywateli chińskich.

Koncepcja kryptokurburów jest sprzeczna z rządowymi przekonaniami uczciwego i równego społeczeństwa. Rządy nakładały ograniczenia kryptowacyjne w celu zwiększenia rosnących kryptokurburów hegemonii mają w niższych strukturach społecznych. Od samego początku Chiny miały na celu tłumienie kryptokurburów, jak rozwinęli, ponieważ była sprzeczna z gospodarką zdominowaną państwą przewidywaną przez władze chińskie. Teraz Chiny zbanowały Crypto na dobre.

19-te ma urok

Chin ma wpływ na zmienność rynku Crypto zawsze był troską. Od 2013 r. Chiny proaktycznie zakazały kilku sektorów przemysłu kryptograficznego, kulminacji w klamce 2021 maja, gdy operacje górnicze i transakcje finansowe były zabronione. Ponadto 24 września Bank Ludowy Chiny wydali dwa dokumenty przedstawiające nielegalność górnictwa kryptograficznego i związanych z nimi transakcji dla chińskich mieszkańców.

Crypto Crypto Proces wciąż trwa. Raport Insider Business pokazuje, że Firewall Chin zakazuje ponad 120 platform Crypto, w tym CoinmarketCap, TradingView i Coingecko. Dodatkowo, wymiana Crypto i portfele są zawieszające operacje dla chińskich klientów, egzekwując blok IP na wszystkich chińskich klientach. Jednak w wywiadzie z bloku, współzałożyciel Coingecko, TM Lee, powiedział, że firma nie blokuje klientów “proaktywnie”.

z Chinami egzekwującymi jego ograniczeniami i sprawia, że ​​ktoś odpowiedzialny Do świadczenia usług w kraju, Alibaba (NYSE: BABA), gigant e-commerce, zakazał sprzedaż wszystkich zagranicznych sprzętu do wydobywania Crypto. Ponieważ Crypto staje się osobą nie-graty, handlowcy i użytkownicy Crypto będą mieli trudności z likwidacją aktywów kryptograficznych.

Czy są oni właściwych powodów?

Chin rozporządzenia Crypto było dobrze intencje, ponieważ ICO i wiele krypto-aktywów spojrzeli w system spekulacyjny. W pewnym stopniu wartość Crypto znajduje się w formie decentralizacji i nieuregulowanej; Jednakże, ponieważ więcej użytkowników wszedł na rynek, interakcje nie były już sprawiedliwe.

Crypto przeszedł na towary uniwersalne, wartość, której przytłacza się obiekty scentralizowanych systemów monetarnych. Fakt, że Chiny chce stać się neutralnym węglem do 2060 r., Działał jako pretekst do rozszerzenia zakazu kryptokurburów. Państwo testuje i rozwija cyfrowy e-juan Środki odzyskania kontroli monetarnej w kraju, a Bitcoin przeciwstawił się wrażeniu Ultimate władzy.

Colin Wu, chińskiego dziennikarza obejmującego Blockchain i Crypto Developments w kraju, zauważył, że “wielu chińskich użytkowników będzie zalewać w świecie defi”, ponieważ aktywa cyfrowe nadal utrzymują się w portfele użytkowników, co sugeruje, że istniejąca polityka może nie wystarczyć Usher w kompletnej kontroli sieci. Colin Wu zauważa, że ​​nadchodzi więcej zasad przeciwko kryptokurburiom, “ilustrując, że władze chińskie są bardziej niż poważne o bieżącą ścieżkę, którą podjęli.

na flipside

, podczas gdy Blockchain jest szeroko przeglądany jako niezbędna technologia, Chiny wybrała zakaz Crypto i Bitcoin. Działania Crypto były dość ograniczone w ostatnich miesiącach, a nawet lat, w Chinach kontynentalnych. Woluminy transakcji Crypto spadły w Azji.

Nie więcej Chin Fud

Chiny Wyjście z przestrzeni Crypto pozostawiło wiele odpowiedziami bez odpowiedzi. Winston MA, profesor na Uniwersytecie w Nowym Jorku, powiedział, że nadal istnieje wiele niepewności co do zawiadomienia o wdrożeniu, argumentując, że spółki notowane publicznie, które mają wiele zgodności, muszą negocjować swoje wyjście kryptograficzne. Scentralizowana kontrola

wydaje się uniknąć władz chińskich. Z EVERGrande pozowanie zagrożenia dla gospodarki lokalnych i globalnych oraz kwestionującą suwerenność finansową w kraju, istnieje więcej presji na wywóz okresu testowego dla e-juana, który zaoferuje “wygodę krypturrency powierzchniowej”, “bez decentralizacji i anonimowości .

Podczas gdy postawa Chin w kierunku Crypto jest poniżająca, wielu wierzy, że USA powinni przeciwdziałać jego podejściu i obejmować kryptonacjom łagodnym wejściami regulacyjnymi. Venture Capitalist Katie Haun powiedział CNBC, że “to okazja Dla Stanów Zjednoczonych “, ponieważ ma możliwość zdobycia kontroli nad innowacyjnym i destrukcyjnym rynkiem. Co ciekawe oznacza to, że strach przed chińską centralizacją przeniósł się teraz na drugą stronę świata.

Dlaczego powinieneś obchodzić?

negatywnych wiadomości nie wpływa już na Bitcoin, ponieważ Chiny już wyznaczyły zakaz precedensu w ostatnich miesiącach. Jednakże, a nawet regulacja globalne, może bezpośrednio wpływać i wpływać na stabilność i zależność zdecentralizowanej sieci w stając się narzędziem finansowym na całym świecie.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów do dalek 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się tylko 1 kliknięcie.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin