Cardano (Ada) obecnie wyłączona na Coinbase przez Dailycoin

Cardano (Ada) obecnie wyłączona na Coinbase przez Dailycoin

Cardano (Ada) obecnie wyłączona na Coinbase przez Dailycoin

Cardano (ADA) Obecnie wyłączona na Coinbase

Coinbase ma problemy z transakcjami Cardano. Główna platforma Exchange Crypto dysponuje wyłączeniem i odbierania ADA od 7 stycznia i aktywnie pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Badanie problemu trwało dwa dni, a deweloperzy (NASDAQ: Coin) szukali przyczyny od 9 stycznia o 20:00 PST.

Cardano zaktualizował niedawno zależność Trezor-Connect. Może to spowodować problemy w systemie monetek. Cardano ogłosił następujące aktualizacje:

“Zespół […] Pracował w sprawdzaniu poprawności odbiornika, aby zapobiec wysyłaniu użytkowników AdA do nagród, wykonał aktualizację wersji Cardano-Node i Wallet Backend i ulepszone pakiety”. W tej chwili Cardano wygląda na 1,16 USD, ale eksperci przewidują “szybkie odzyskiwanie doprowadzi do 20% zysku, napędzającym ADA do 1,42 USD. ”

na flipside

Wszystkie fundusze są bezpieczne w monetek, nawet gdy transakcje są wyłączone. Ze względu na problemy techniczne na temat monetek, klienci odwracają się od platformy i poszukując innych platform wymiany kryptoburrency.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór redaktorów dla dzienników Daletcoin 1x dostarczony prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin