California pyta Administrację Biden, aby umożliwić przebiegu roślin gazowych w maksymalnie przez Reuters

California pyta Administrację Biden, aby umożliwić przebiegu roślin gazowych w maksymalnie przez Reuters

California pyta Administrację Biden, aby umożliwić przebiegu roślin gazowych w maksymalnie przez Reuters

© Reuters. Zdjęcie: panoramę San Diego, Kalifornia, nas jest pokazana w Sunrise 17 marca 2019 r. Reuters / Mike Blake

(Reuters) – California’s Grid Operator poprosił Administrację Biden, aby umożliwić działanie niektórych elektrowni gazowych bez ograniczeń zanieczyszczeń Przez 60 dni na brzeżenie ciasnych dostaw energii elektrycznej państwa, powiedział Departament Energii USA w czwartek.

Niezależnego Operatora Systemu Kalifornii (Caiso), który poszukuje zlecenia awaryjnego do 10 września, dokonał zapytania w 7 września do sekretarza Energii Jennifer Granholm. Agencja przegląda wniosek, powiedział oficjalny.

Ruch jest najnowszym przykładem walki California, aby odejść https://www.reuters.com/business/energy/californas-clean-grid-may-lean-oil-gas-avoid-summer-blacouts-2021- 08-11 z paliw kopalnych, takich jak gaz ziemny, który przyczynia się do zmian klimatu. Gubernator Gavin Aktualności Rok już rozluźnił ograniczenia na generatorach oleju napędowych i silników, a agencja wody państwa dodają https://www.reuters.com/article/california-Power-shortage-cdwr-natural-g-idafl1N2PV1GW elektrownie gazowe, aby zwiększyć kieszonkowe dzieci.

Stan jest coraz częściej polegający na dużych ilościach wiatru i energii słonecznej, która biegnie tylko wtedy, gdy wiatr wieje lub świeci słońce. W tym roku ekstremalna susza zwróciła hydroelektryczną moc państwa, podczas gdy pożary zagrażają liniom transmisji, które przynoszą władzę z innych stanów.

California powiedział, że stoi przed potencjalnym niedoborem dostaw do 3500 megawatów w godzinach szczytowych popytu. To wystarczająca ilość energii do mocy około 2,6 miliona domów.

Caiso w środę i czwartek wezwał konsumentów do oszczędzania energii ze względu na rosnące temperatury w całym Zachodzie USA.

W razie potrzeby zamówienie Zapewnij ponad 200 MW dodatkowego zasilania, umożliwiając jednostki gazu ziemnego w sześciu miastach w całym stanie, aby działać w ich maksymalnej wydajności “Niezależnie od jakości powietrza lub innych ograniczeń zezwoleń”, powiedział litera.

Caiso Chief Officer Officer Officer Officer Rothleder potwierdzony w liście, że zlecenie nadzwyczajne może spowodować emisję z dotkniętych zakładów przekraczających limity prawne, ale wspomniane przestoje energetyczne stanowią większe ryzyko dla zdrowia publicznego i bezpieczeństwa.

.