Broadcom, Costco, Zaręki Oracle: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

Broadcom, Costco, Zaręki Oracle: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

Broadcom, Costco, Zaręki Oracle: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

© Reuters. Dhirendra Tripathi

Investing.com – Zapasy Wymienione w większości mieszkanie w środę po przepięciu na początku tygodnia jako nowe ograniczenia w Europie, aby spowolnić rozprzestrzenianie się Omicron starci z wiadomościami, wariant może być mniej ciężki niż obawiany.

Pfizer Inc (NYSE: PFE) i BIONTECH SE (NASDAQ: BNTX), powiedział, że ich szczepionka wydaje się być skuteczna przeciwko Omicron po trzech dawkach i powiedzieli, że mogą ulepszyć szczepionkę do 20222 r. W razie potrzeby.

U.K. Premier Boris Johnson powiedział ludziom pracować z domu rozpoczynającego się w poniedziałek i przestrzegać zasad maskowania i przepisów paszportowych szczepionek dla zatłoczonych przestrzeni. Dania ograniczone godziny pracy dla barów i restauracji i zamknięte szkoły na wakacje wcześnie.

Pomimo tego, że zapłaty podróżne w środę.

Inwestorzy spędzili ostatni tydzień, próbując zdecydować, czy nowy wariant był wystarczająco niepokojący, aby zakończyć niedawny rajd, który podniósł Indeksy do nowych wysokich, zwłaszcza obecnie, że banki centralne próbują wycofać się z dodatkowego bodźca, który zachowali gospodarek w czasie pandemii.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia, wspomniane rządy powinny pilnie ponownie ocenić swoje odpowiedzi krajowe na COVID-19 i przyspieszyć swoje programy szczepień, aby spowolnić rozprzestrzenianie się wariantu Omicron, zgłoszone.

Oto trzy rzeczy, które mogłyby wpływać na rynki jutro:

1. Nadmierne zarobki Broadcom

Wśród trwającego niedoboru wiórów, Broadcom Inc (NASDAQ: AVGO) ma zgłaszać zysk na czwartym kwartale na akcję w wysokości 7,74 USD na przychody w wysokości 7,35 mld USD, Według analityków śledzonych przez Investing.com.

2. Zarobki Costco

Klub magazynowy Costco Hurt COPCO (NASDAQ: Koszt) Przychody z pierwszego kwartału wynosi 48,94 mld USD, a EPS ma 4,59 USD. Analitycy będą słuchać, co firma mówi o łańcuchu dostaw i trendów pracy.

3. Zarobki Oracle

Z Cloud Computing Comploading Kategoria, Oracle Corporation (NYSE: ORCL) jest widoczny zegarem EPS w wysokości 1.11 USD na przychody w wysokości 10,21 mld USD w drugim kwartale.

.