Bitcoin uderza najwyższy poziom od 12 maja, Ethereum walczy około 4000 $ przez Investing.com

Bitcoin uderza najwyższy poziom od 12 maja, Ethereum walczy około 4000 $ przez Investing.com

Bitcoin uderza najwyższy poziom od 12 maja, Ethereum walczy około 4000 $ przez Investing.com

przez Samuela Indyk

Investing.com – Główne kryptonacje mieściły się w poniedziałek z bitcoin przerywaniem na wysokości cyklu i pozostałe etereum stłumione poniżej 4000 USD.

późno w niedzielę, Bitcoin przerwał powyżej 51,100 $, co było 61,8% poziomu Fibonacci od kwietnia o wysokiej do lipca, aby przenieść się powyżej 52 000 $ na najwyższy poziom od 12 maja.

Od tego czasu Bitcoin sparzył niektóre z zysków do zawarcia poniżej 51,500 USD.

El Salvador Wkrótce przyjmował Bitcoin

wszystkich oczu w świecie kryptadorskich są na El Salvador, który we wtorek stanie się pierwszym krajem, aby zaakceptować bitcoin jako legalny przetarg.

Polityka, wprowadzona przez prezydenta Nayib Bukele, pozwoli populacji zakupy, kupować nieruchomość i ziemię oraz płatność podatków w Bitcoin.

Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) Powiedział wcześniej przyjęciu Bitcoin jako legalny Przetarg może narażać system finansowy. Dwie strony są obecnie w dyskusjach na temat nowej pożyczki.

Kraj będzie miał własny cyfrowy portfel Bitcoin, zwany Chivo, a każdy użytkownik otrzymujący wartość bitcoin $ 30 za darmo. Będą również bankomaty Chivo, które pozwolą użytkownikom przekształcić swoją walutę FIAT w Bitcoin i Vice-Versa.

Pozostałe kryptonacje

Inne główne kryptonacje są mieszane z etrereum niedostępnym do odzyskania 4000 $ po zerwaniu powyżej poziomu w piątek po raz pierwszy od maja. Druga co do wielkości CryptoCurrency przez CZĘŚĆ MARKETOWEGO BYŁ SIĘ STRONY PRZEJŚĆ W ostatnich tygodniach, wschodząc 35% w sierpniu i 14% we wrześniu do tej pory.

Trzecia co do wielkości CryptoToCurrency, Cardano, również wziął odpowiednik po ostatnim silnym biegu zysków wziął monetę powyżej 3,00 $ po raz pierwszy. Jednak

nie było powolne Cryptourrenki zaangażowane w zastosowaniach zdecentralizowanych (Defi). Solana, która jest teraz siódmym co do wielkości kryptocentriącym, wznowił swój wzrost w górę po spadku o 5% w sobotę.

Ryganie Ethereum wzrosło od około 36 USD na początku sierpnia do ponad 150 USD.

.