BITCOIN KONTYNUUJE WALKĘ O CENĘ I PRZESTRZEŃ POD SŁOŃCEM

BITCOIN KONTYNUUJE WALKĘ O CENĘ I PRZESTRZEŃ POD SŁOŃCEM

BITCOIN KONTYNUUJE WALKĘ O CENĘ I PRZESTRZEŃ POD SŁOŃCEM

BITCOIN KONTYNUUJE WALKĘ O CENĘ I PRZESTRZEŃ POD SŁOŃCEM zachowuje swoją nadrzędną funkcję – zmienność. Po dzisiejszym spadku do 6500 USD, bitcoin wykazał silne odbicie na poziomach powyżej 7100 USD. Umocnieniu pierwszych kryptowalut towarzyszy zwiększony wolumen obrotu, potwierdzający siłę pozytywnej dynamiki. Altcoiny na początku powtórzyły spadek po bitcoinie, teraz przeszedłeś na wzrost. (ETH) i pokazują optymistyczny obraz ze wzrostem odpowiednio o 6% i 7%. Kapitalizacja rynkowa rynku kryptowalut również ulegała znacznym wahaniom w ciągu ostatnich 24 godzin, stabilizując się na poziomie blisko 200 miliardów dolarów.
Kapitalizacja Crypromarket stabilna na poziomie około 200 mld USD Crypto-Angst & Gier-Index dostrzegł głębszy wgląd w obszar „skrajnego strachu” w związku ze zwiększoną zmiennością rynków. Jeśli polegamy na danych indeksu, teraz najlepsza inwestycja jest okazją. Jednak znaczne wahania cen sugerują, że inwestorzy preferują pozycjonowanie krótkoterminowe. Spadek do 6600 USD został odkupiony natychmiast, przywracając ceny do poziomu z początku tygodnia. Uwagę zwraca krótkoterminowy poziom rundy 7000 USD. Średniookresowy obraz techniczny bardziej skłania się ku niedźwiedziom. Na wykresach dziennych pozostaje on znacznie poniżej średniej z 50 i 200 dni (oznaka trendu spadkowego), z RSI poza strefą wyprzedania, więc brak sygnałów kupna. Podczas gdy uczestnicy rynku kryptowalut próbują ocenić stopień potencjalnego wpływu halvingu na perspektywę bitcoinów, twórca Silk Road, Ross Ulbricht, odsiaduje obecnie kilka wyroków dożywocia, nadal przewidując bitcoiny. Ulbricht jest bardzo optymistycznie nastawiony do perspektyw rynku kryptowalut, spodziewając się, że szczyty grudnia 2017 roku będą wyglądać jak „niskie wzniesienia” w przyszłości. Jednak nawet jeśli nie wykluczy wcześniejszego naruszenia, 3 000 $.
Bictoin die mittelfristige technische Bild gekippt downard Średnioterminowy obraz techniczny Bictoina przechylił się Inwestorzy muszą nadać rynkowi niezwykłą siłę na tym poziomie cenowym, biorąc pod uwagę wiadomość o chińskim teście cyfrowego juana. Oczywiście wszystkie te wiadomości są dalekie od oficjalnych publikacji. Ale wszyscy rozumieją, że planeta szybko zmierza w kierunku „cyfrowej”, a pojawienie się takiej waluty jest logicznym krokiem. Podczas gdy zachodnie gospodarki borykają się z wirusem i podpalaczami wież 5G, Chiny wykorzystują te marże, aby zdobyć pozycję lidera w gospodarce cyfrowej. Papierowy juan nie jest w stanie konkurować z dolarem czy euro. Jednak w nowym cyfrowym świecie, który stał się szczególnie istotny po zakończeniu epidemii, słusznie zajmie jego miejsce. Co więc stanie się z Bitcoinem, Ethereum i innymi głównymi monetami cyfrowymi po wprowadzeniu krajowych walut cyfrowych? Scenariusz optymistyczny sugeruje, że wszystkie te projekty znajdują swoje miejsce w nowym świecie. W końcu mamy wiele walut zarówno w gospodarkach rozwiniętych, jak i wschodzących. Główną funkcją cyfrowej gospodarki globalnej będzie deanonimizacja. Stąd przynajmniej częściowo anonimowość walut cyfrowych, które nie są wyceniane przez banki centralne, na nowy poziom. Zespół analityków FxPro Opublikowano czw, 16 kwi 2020 11:59:00 +0000