Bitcoin zmierza na południe

Bitcoin zmierza na południe

Bitcoin zmierza na południe

W piątek rano, stracił 2% i zmienił ręce wokół ‘ 8200. Ostatnią rzeczą, której potrzebuje rynek jest teraz inny trend na boki, więc tym razem wydarzenia mogą rozwijać się szybciej, a impulsy cenowe mogą być ostrzejsze. Altcoins w większym lub mniejszym stopniu powielać dynamikę benchmarku kryptowaluta, nadal w stanie ogólnie depresyjny bez wyraźnego kierunku. Wszystkie istotne wiadomości o kryptowalutach również utraciły formę.

Uczestnicy rynku są mniej i mniej często obawiają się, że mają własną “walutę”, a wszystkie informacje, powody, które zaczęły zejć do prawdopodobnego wzrostu lub spadku ceny. Kryptowaluty po latach, wciąż daleki od bycia alternatywą dla systemu finansowego, niż nie zastępują tradycyjne pieniądze, nie wygrać pieniądze z mafii i wybrzeża, i nadal są uważane za nie więcej niż tylko narzędziem spekulatywnym.

Bitcoin traci 2% i zmiany, ręce około $8200

Scenariusz ten przewidywał wiele starych króliczków tradycyjnego rynku finansowego, więc pojawienie się kryptowalut nie dotyczy banków centralnych i polityków. Z wyjątkiem jednorazowych populistycznych ataków Trump na Bitcoin, nikt nie jest celowo zakłócający rozwój kryptowalut. Tylko pojawienie się scaleon na Facebook na horyzoncie spowodował zamieszanie wśród urzędników na wszystkich poziomach. Konfrontacja okazała się tak gwałtowna, że według WSJ, MasterCard i Visa w zamian za udział w projekcie.

Firmy są bardzo ściśle związane z tradycyjnym systemem finansowym, a władze zwiększonej uwagi jest ostatnią rzeczą, którą chcesz uzyskać.

Należy rozumieć, że inne duże przedsiębiorstwa, które mogą kontaktować się z konsorcjum, mogą być również pod presją banków centralnych i urzędników. W tym przypadku, Facebook będzie miał kilka opcji: zostawić błąd ogłuszający, lub spróbować uruchomić projekt całkowicie na jego “siłę ognia”. Facebook ma to, ale jeśli pamiętamy, w którym kraju firma działa w, możemy założyć, że Libra będzie mógł pracować tylko poza rozwiniętych rynkach.

Sytuacja wokół Libra budzi również wiele pytań do przyszłego telegramu Blockchain. W tej chwili nie ma ataków na ten projekt-wszystkie z nich zbyt ostre na skale. Niemniej jednak, w przypadku TON, plany deweloperów są również bardzo ambitne, a ostra reakcja na ten projekt może położyć kres innym podobnym inicjatywom.

Więc, co osiągnęliśmy w ciągu 2 lat od krypto-boom i waluty cyfrowe osiągnęły historyczne wznieci w grudniu 2017? Kryptowaluty straciły swoje pierwotne cele i nie mogą być wykorzystywane jako środek płatniczy. Jeśli chcesz być na dużych rynkach trzeba poprosić regulator napięcia o pozwolenie, które fałszuje oryginalny pomysł “Crypto projektu”.