Bitcoin jest sklepem o wartości, a NFT są słusznie kwestionujące przez Dalek

Bitcoin jest sklepem o wartości, a NFT są słusznie kwestionujące przez Dalek

Bitcoin jest sklepem o wartości, a NFT są słusznie kwestionujące przez Dalek

Bitcoin jest sklepem z wartością i NFTS jest z prawdą kwestionowanie IT

Rynek OpenSea odnotował absolutną miesięczną objętość handlową wysoką 2,43 mld USD. NFTS docelowa Demografia inwestora z przestrzeni Crypto, a także przestrzeni sztuki / kolekcjonerskiej. Frakcyjne NFT wykazują intencję inwestora do tworzenia rynków wtórnych do transakcji części NFT.

Sklepu Bitcoina o wartości wartości została opracowana po tym, jak użytkownicy zidentyfikowali możliwości zysków finansowych. Jako cyfrowe złoto, Bitcoin jest kupowany i transakcyjny na rynku, ale rzadko spędza się jako walutę, potwierdzając i wzmacniając swój status jako sklep o wartości.

I odwrotnie, cel NFTS jest przyznanie własności uznanego składnika aktywów i statusu wizytówki, oferując inwestorom możliwość nabycia unikalnego tokena ze względu na jej wewnętrzną wartość rynkową. Ale jak NFTS może legitymizować swoją reputację?

Jak nfts zyskują wartość

Crypto Twitter (NYSE: TWTR) Avatary Użyj popularnych NFT, aby zaprezentować swoje wspólnotowe ranking i przynależność, ponieważ targ NFT nie wykazuje żadnych oznak bańki. Według danych z nie-Fungible.com, opensa nagrana sprzedaż w wysokości 2,3 mld USD. Dodatkowo, podczas wywiadu z ulicą Gary Vaynerchuk podkreślił, że NFT Handlowcy kupują żetony uznane za “Disney lub Lucas”, zwrócenie dużych wolumenów wchodzących na rynek NFT.

Popularność grafiki beeple zaprezentowała, że ​​płynie pieniądze z powodu “co przepływa Jeśli “czynnik i niedobór nft, podobnie jak w przypadku wyceniania grafiki fizycznej. Jednak decentralizacja cyfrowych kolekcjonerskich i NFT generuje złotą pośpiech jako centralne podłogi są ustalane przez podaż i popyt. W papierze Ekonomicznym Cameron autor twierdzi, że sektor kreatywny przypomina “Galową kolację”, ponieważ ceny grafiki są napędzane przez wewnętrzną wartość rynkową, która pomaga stworzyć “popyt na sztukę”.

z Crypto do instytucji

w przestrzeni NFT, trendy branżowe rozpaliły zainteresowanie użytkowników w Blockchain Produkty uboczne i NFT kolekcjonerskie, z kryptopunkami i BACK przekształcającymi się w 2020 równoważnik Uniswap. W prywatnej wiadomości do Dailalcoin, napisał Exile Collector NFT. :

“NFTS stają się coraz bardziej interesujące do inwestowania, ponieważ przyciągają zarówno tradycyjne inwestorzy Crypto, jak i inwestorzy kolekcjonerskich.” W tym celu, NFTS zyskuje z interpretacji dostaw i popytu oraz nowych środków dla inwestorów i Twittera Crypto, do Zaprezentuj swoje afiliacje i konsekwencje w nowej rewolucji sztuki cyfrowej.

Blockchain’s Rapid Evolution świeci reflektor na jednym przełącznikowym produkcie na raz. Tesla (NASDAQ: TSLA) i MicroStrategy (NASDAQ: MSTR) kupił Bitcoin na początku 2021, wzmacniając jego użycie jako sklep wartości. Ponieważ branża weszła Tak zwane lato NFT, ogłoszono, że Visa (NYSE: V) kupił kryptopunk za 150 000 USD, oznaczający “nowy rozdział w handlu”. Cuy Sheffield, głowa wizy Crypto, powiedziała w tej sprawie:

“Zakup jest mniej o każdej indywidualnej punk, a więcej o kolekcji kryptopunkowej jako całości i co reprezentuje.” Jak podkreślono wygnania, wybitne postacie w rozrywce Przemysł kapitałowy przedsięwzięcia inwestują w NFTS. Ich działania, w połączeniu z tymi przedsiębiorstw, zastanawiają się nad społeczeństwem jako całość, ponieważ one one one stosują wartość finansową do całego widma nft NFT.

Noelle Acheson powiedział Insider, że NFT są więcej o doświadczeniach niż szybkie zyski. Jednak jako historia Crypto wystawiła, większość mania detaliczna jest napędzana przez pragnienie zwiększenia marż zysków.

Kolektory NPL

NOT mają ograniczone zrozumienie bezpieczeństwa, ceny i technologiczne Ryzyko jako początkujący inwestorzy Defi. Ethereum rzuci wyzwanie NFTS i Bitcoin jako sklep o wartości, ponieważ jego całkowita dostawa nadal się zmniejsza. Podczas gdy Bitcoin został skrytykowany o wysokim wykorzystaniu energii, NFTS stosuje podobne ilości energii do mięty.

frakcyjnych NFT

jako cena piętro NFT rośnie, ich właściwości nielegalne mogą być lewarowane w celu uzyskania inwestycji. W 2018 r. Marc Howard omówiło F-NFTS lub Frakcjonalne NFT, argumentując, że fraktionalizację może zachęcić obrót frakcji NFT, nie ranienia współwłaścicieli ułamkowych.

Dobrze wiadomo, że ceny nft są dowolnie arbitralne, jednak motywy inwestorów do zakupu różnią się w zależności od rodzaju transakcji i czy jest to cele spekulacyjne, czy raczej za jego wartość kulturową. Jednak sieci, takie jak NFTX tworzą płynne rynki wtórne, zwiększając status NFT jako sklep wartości.

Money and Technology Historian Franklin Noll wierzy Rozbudowa F-NFT na rynkach wtórnych zachęciłoby inwestorów do dołączenia rynku NFT. Niezależnie od, Bitcoin będzie nadal sklepem z aktywów wartościowych, chociaż inwestorzy coraz częściej rozważają NFT jako alternatywnego magazynu wartości kryptowania.

Dlaczego powinieneś obchodzić?

NFTS ponoszą podobne zagrożenia, jeśli chodzi o inwestowanie jako jakakolwiek inna kryptokrencja ze względu na fakt, że większość autorów i deweloperów jest nadal nieznana. Dlatego inwestorzy NFT muszą uwzględnić ryzyko technologiczne i finansowe podczas inwestowania. Jednak z pewnością można było zobaczyć, że NFT mają rolę do odgrywania w rozwoju nowej Metaverse i przyszłości infrastruktury Web 3.0.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów do dalek 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Skontaktuj się z formularzem-7] Zawsze możesz wypisać się tylko 1 kliknięciem.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin