Bitcoin, eter w pobliżu wielopomniejszych upadków po jastrzębskich karmionych minutach przez Reuters

Bitcoin, eter w pobliżu wielopomniejszych upadków po jastrzębskich karmionych minutach przez Reuters

Bitcoin, eter w pobliżu wielopomniejszych upadków po jastrzębskich karmionych minutach przez Reuters

© Reuters. Plik Photo: Reprezentacja wirtualnego Bitcoin Cryptoin jest umieszczony na banknoty w dolarach amerykańskich na tej ilustracji wzięte 28 listopada 2021. Reuters / Dado Ruvic / Illustration

Hong Kong (Reuters) – Bitcoin spadł poniżej 43 000 USD w czwartek, testowanie multi miesiąc Protokoły ze ostatniego spotkania Rezerwy Federalnej pokazały, że pochylono w kierunku bardziej agresywnych działań politycznych, który ocenę apetytu inwestora na ryzykowne aktywa.

Największa na świecie kryptocurrency była ostatnia w wysokości 42 700 USD, 1,7%, po utracie 5,2% w środę. Przerwa poniżej ostatniego miesiąca w wysokości 42 000 $ uczyniłaby go najsłabszym od września.

Token trafił na rekordową wysoką 69 000 USD w listopadzie.

Spadek “Skorelowany z przeniesieniem” ryzyka “przesuwają się przez najbardziej tradycyjne klasy aktywów” – powiedział Matt Dibb, COO Dystrybutor Funduszu Crypto oparty na Singapurze, fundusze, wskazując na spadki w NASDAQ w szczególności.

ruchów na rynkach kryptokurów stają się bardziej wyrównane z tymi na tradycyjnych rynkach, ponieważ liczba instytucji handlują zarówno krypto, jak i inne aktywa rosną.

Nasdaq zanurzył ponad 3% przez noc w największym jednodniowym spadku procentowym od lutego, po minutach Fed Minuty wykazywały nam decydentów, omówili redukcję bilansu Banku na swoim grudniowym posiedzeniu, kiedy również postanowili przyspieszyć wykończenie swojego programu kupującego bond . [ [MKTS / GLOBLE] [US /]

Eter, druga co do wielkości kryptocentriące na świecie, która zapewnia sieć etereum, straciła 5,2% w środę, i dotknął jego najniższego poziomu od października, zanim odbijał się nieco do 3,460 USD.

analityków Crypto również obserwowali, aby zobaczyć, czy protesty antyrządowe W Kazachstanie, które początkowo wywołały rosnące ceny paliw, wpłynęłyby na sieć Bitcoin.

Naród Azji Środkowo-Azji był drugim największym na świecie centrum górnictwa Bitcoin, Centrum Wielkiej Brytanii Cambridge w ubiegłym roku.

Rząd Kazachski późno w zeszłym roku rozpoczął pękanie na niektórych górnikach, obawiając się procesu energochłonnego wykorzystującego zbyt dużej mocy.

.