BINGX uzyskuje licencje MSB zarówno z USA, jak i Kanady przez Coinquora

BINGX uzyskuje licencje MSB zarówno z USA, jak i Kanady przez Coinquora

BINGX uzyskuje licencje MSB zarówno z USA, jak i Kanady przez Coinquora

Bingx uzyskuje licencje MSB zarówno z USA, jak i Kanady

USA i Kanada zatwierdzili BINGX jako MSB. Globalny menedżer komunikacji w Binxie jest dumny w rozwoju, ale obiecuje utrzymanie wysokich standardów. Nowe licencje BINGX oznacz główny kamień milowy na platformę Crypto.

Stany Zjednoczone i Kanada zatwierdziły BINGX, aby działały jako wymiana działalności serwisowej (MSB) w ramach kontroli regulacyjnej. Platforma społeczna Crypto, Bingx US Limited jest obecnie zarejestrowana jako MSB w ramach sieci egzekwowania przestępstw finansowych (FINCEN) USA Departamentu Skarbu Państwa. Departament Skarbu USA zatwierdził go do angażowania się w działania FX.

Tymczasem Bingx Ca Limited jest zarejestrowany jako MSB w ramach transakcji finansowych i raportów Analiza Centrum Kanady (Fintrac) w FX zajmującym się i zajmującym się walutami wirtualnymi. Global Communications Manager w Bingx Elvisco Carrington mówił o wydarzeniach. Wyraził swoją dumę, ale także obiecał utrzymać wysokie standardy.

Bez pytania, USA i Kanada są ogromnymi rynkami i będą korzystne dla BINGX na wielu poziomach. Być może największą korzyścią jest prosty fakt, że możemy dotrzeć do nowych użytkowników w obu krajach. Wybór wysoce zgodnej platformy handlowej jest jedną z najważniejszych decyzji dla użytkowników. Ponieważ Bingx realizuje swoje globalne inicjatywy, dąży dalej i będzie nadal utrzymywać ścisłe standardy zgodności i regulacyjne nad nowymi produktami i usługami. Naszym priorytetem jest zbudowanie wysokiego poziomu zaufania w branży, więc użytkownicy czują się bezpiecznie i bezpieczny za pomocą naszej platformy handlowej.

Uzyskanie Stanów Zjednoczonych i Kanadyjskich licencji oznacza duży kamień milowy dla BINGX. Dzieje się tak, ponieważ rynki finansowe tych krajów rozwiniętych zawierają ścisłe i złożone ekosystemy regulacyjne.

The.. Platforma Crypto będzie teraz w stanie zapewnić zgodne produkty i usługi z aprobatą rządową w obu krajach. W rezultacie Bingx wkracza teraz na rynki głównego nurtu jako w pełni zgodnej instytucji.

Kontynuuj czytanie na Coinquora