Bill House USA dałby ulgę podatkową na rzadkie magnesy ziemne przez Reuters

Bill House USA dałby ulgę podatkową na rzadkie magnesy ziemne przez Reuters

Bill House USA dałby ulgę podatkową na rzadkie magnesy ziemne przez Reuters

© Reuters. Plik Foto: Ładowarki kołowe Wypełnij ciężarówki z rudą w materiale MP Rzadko Mine Earth w Mountain Pass, California, US 301000, 2020. Reuters / Steve Marcus

(Reuters) – Demokrata w USA House of Reprezentants wprowadził ustawodawstwo we wtorek rozszerzenie Kredyty podatkowe w przedsiębiorstwach, które wsypią, że w kraju produkuje magnesy ziem rzadkich, sektor obecnie zdominowany przez Chiny.

Rachunek jest najnowocześniejszym ciągiem ustawodawstwa USA, które próbuje brukować krajową strategię w celu wytworzenia więcej litu, rzadkich ziem i innych tak zwanych minerałów strategicznych wykorzystywanych do produkcji pojazdów elektrycznych (EVS), broni i elektroniki.

Reprezentatywny Eric Swalwell, Kalifornia Demokrata, wprowadziła ustawę o podatku od produkcji Magnesów Ziemi, rachunek współ sponsorowany przez reprezentatywnego faceta Reschenthalera, Republikanina Pensylwanii.

Bill ustawia 20 USD za kilogram Kredyt na neodymowy żelazne magnesy borowe Magnesy wykonane w Stanach Zjednoczonych, z kredytem rosnącym do 30 USD za kilogram do magnesów wykonanych z rzadkich ziem pozyskiwanych z kopalni amerykańskich.

“Ponieważ administracja Biden ma silne zobowiązanie do elektryfikacji pojazdu, ważniejsze niż kiedykolwiek, że Stany Zjednoczone zabezpiecza wszystkie niezbędne składniki łańcucha dostaw” – powiedział Swalwell, który bezskutecznie prowadził do nominacji Prezydenckiej USA w 2020 r.

Swalwell i Reschenthaler uruchomił wcześniej bipartisan Caucus https://www.reuters.com/arcicle/us-usa-mining-washington/us-house-launches-caucus-to-Boost-sstate-Minerals-Production-IduskCN24P1SK skupić się na sposobach zwiększenia produkcji krajowych ziem rzadkich.

rzadkich ziem to 17 metali, które są trudne i kosztowne do mojego i procesu czysto. Materiały MP Materiały Corp’s Mountain Mine w Kalifornii jest jedynymi rzadkich ziem Mój, ale ten obiekt opiera się na chińskich procesorach.

Nie ma obiektów w Stanach Zjednoczonych, aby wytworzyć rzadkie magnesy ziemne.

China jest największym na świecie producentem tych minerałów i magnesów i zagraża, że ​​powstrzyma ich eksport do Stanów Zjednoczonych.

Kredyt byłby wzmocnieniem MP, który stwierdził, że ma na celu produkcję magnesów w pewnym momencie w kraju, a także prywatnie odbywają się rzadkie ziemię i inne projekty krajowe.

“Te kredyty byłyby zwiększającym nam produkcji magnesów trwałych ziem rzadkich niezbędnych do pojazdów elektrycznych, a także do nas obronnych i łańcuchów dostaw przemysłowych”, powiedział Pini Althaus, dyrektor Generalny Rare Ziemia, która rozwija rzadki Projekt Ziemi w Teksasie.

.