Biden Nominuj Demokratę Willie Phillips do Regulatora Energetyki U.S. -White House przez Reuters

Biden Nominuj Demokratę Willie Phillips do Regulatora Energetyki U.S. -White House przez Reuters

Biden Nominuj Demokratę Willie Phillips do Regulatora Energetyki U.S. -White House przez Reuters

przez Tymoteusza Gardner i Doina ChiaCu

Waszyngton (Reuters) – White House powiedział w czwartek, że prezydent Joe Biden planuje nominować prawnika regulacyjnego Willie Phillips, aby służyć jako komisarz na temat Komisji Regulacji Energetycznej Federalnej (FERC), który może odgrywać coraz bardziej ważną rolę w jego wysiłku, aby walczyć ze zmianami klimatu.

Phillips, Demokrata i Przewodniczący Komisji Usługi Publicznej Dystryktu Columbia, ma “rozległe tło w obszarach regulacji użyteczności publicznej, niezawodność energetyki energetycznej i ładu korporacyjnego”, powiedział Biały Dom w oświadczeniu.

Phillips przyniesie FERC do 3-2 demokratycznej większości po raz pierwszy w administracji Biden, zmiana, która może pomóc prezydentowi w jego push, aby umieścić kraj na drodze do dekarbonizacji siatki mocy do 2035 r. I szerszej gospodarki 2050. Rola wymaga potwierdzenia W Senatu, który jest uważany za prawdopodobne z Demokratami o cienkiej większości w komorze.

Niezależny panel Departamentu Energii ma długą profil niskiego poziomu i był znany głównie z zatwierdzania rurociągów gazu ziemnego i terminali eksportowych w celu skroplonego gazu ziemnego lub LNG.

zaczyna się zmieniać.

W marcu FERC ocenił wkład wkładu rurociągu gazowego po raz pierwszy. Podczas gdy Komisja zakończyła zatwierdzona projekt, ruch utwardzł drogę do dalszego zbadania wpływu na klimat przyszłych rurociągów.

decyzji FERC w sprawie klimatu, które opóźnione lub projekty NIX mogą stawić czoła wyzwaniom w sądach.

W sierpniu, Sąd Apelacyjny USA w dzielnicy Columbia rządził, że FERC musi zezwalać na zezwolenia na dwa Teksas LNG, mówiąc, że poprzednie zezwolenia FERC nie wyglądały blisko na klimacie i konsekwencje sprawiedliwości środowiskowej projektów.

Is. Przedstawiciel SEAN Casten, Demokrata Illinois, zadeklarował tego sezonu, aby być “Hot Ferc Summer” w wystąpieniach odwołujące się z piosenkarzem Meganem.

Casten Niedawno wprowadził niedawno przepisy, aby pchnąć FERC na klimacie, w tym rachunek zamawiający go zainicjowanie w ramach planowania transmisji energii elektrycznej między regionami, co może pomóc uzyskać zasilanie z odnawialnych projektów energetycznych na obszarach wiejskich do miast.

Phillips zastąpi Neil Chatterjee, republikanin, który kiedyś pracował dla senatora Mitch McConnell z Kentucky COAL. Późno w swoim terminie Chatterjee promowany wkładanie ceny na emisje dwutlenku węgla. Chatterjee Left FERC 30.

FERC reguluje również transmisję międzystanową energii elektrycznej, oleju i gazu. Phillips może również odgrywać rolę we wdrażaniu obowiązkowych standardy cybernetyczne dla ropy i gazu Przemysł, w następstwie Cyberataku na rurociągu kolonialnym w maju, które zarejestrują paliwo za kilka dni na wschodnim wybrzeżu.

Dwóch innych demokratów na panelu, Richard Glick, krzesło, a allison Clements wezwali do takich standardów, których sektor energetyczny jest już utrzymywany.

Phillips może również ściśle współpracować z Montiną Cole, która Glick wyznaczyła w maju jako pierwsza osoba panelowa do nadzorowania sprawiedliwości środowiskowej. Cole pracuje, aby zapewnić, że projekty zatwierdzone przez FERC nie są niesprawiedliwie boli historycznie marginalizowanych społeczności z zanieczyszczeniem.

.