Biden dostaje wzmacniacz Covid-19 strzał jako dodatkowe dawki wyrzucane przez Reuters

Biden dostaje wzmacniacz Covid-19 strzał jako dodatkowe dawki wyrzucane przez Reuters

Biden dostaje wzmacniacz Covid-19 strzał jako dodatkowe dawki wyrzucane przez Reuters

2/2 © Reuters. Prezydent U.. Prezydent Joe Biden spacery od Marine One, gdy wraca z obozu David do Białego Domu w Waszyngtonie, U. Prezydent Joe Biden przewrócił rękaw koszulowy i otrzymał inokulację wzmacniacza szczepionki COVID-19 w poniedziałek, mając nadzieję zapewnić potężny przykład dla Amerykanów na potrzebie zdobycia dodatkowego strzału, nawet gdy miliony idą bez ich pierwszego.

“COOSTER są ważne, ale najważniejszą rzeczą, jaką musimy zrobić, to zdobyć więcej osób zaszczepionych”, powiedział, zauważając, że około 23% osób w Stanach Zjednoczonych nie otrzymało strzału.

Centra USA do kontroli i zapobiegania chorobom (CDC) w zeszłym tygodniu wspierała dodatkową dawkę Pfizer (NYSE: PFE) Inc / Biontech szczepionka dla Amerykanów w wieku 65 lat i starszych, dorośli z podstawowymi warunkami medycznymi i dorosłych W ustawieniach pracy i instytucjonalnych wysokiego ryzyka.

Senatu Lider Republican Mitch McConnell otrzymał również strzelanie w poniedziałek. “Wszyscy Amerykanie powinni rozmawiać z lekarzami i zostań zaszczepiani” – powiedział.

Biden, 78, powiedziała, że ​​jego żona Jill również wkrótce dostanie wzmacniacz.

W zdobyciu wzmacniacza, Biden oddalił krytykę, że Stany Zjednoczone powinny dystrybuować więcej szczepionek na całym świecie, zanim umożliwienie wzmacniaczy w domu.

“Pomagamy. Robimy więcej niż każdy inny naród w całym świecie połączonym”, powiedział.

Podczas gdy naukowcy są podzielone na zapotrzebowanie na zdjęcia wzmacniacza, gdy tak wielu osób w Stanach Zjednoczonych i innych krajach pozostaje nieprzekształcony, Biden ogłosił pchanie w sierpniu w ramach wysiłku, aby nadać ochronę przed wysoce transmisji wariantu Delta.

Tylko ludzie, którzy otrzymali ostatnią dawkę Pfizera Strzał co najmniej sześć miesięcy temu kwalifikują się do kolejnego strzału, powiedzieli, że regulatory USA. FDA nie uznaje jeszcze wniosek Moderna (NASDAQ: MRNA) dla boosterów i Johnson & Johnson (NYSE: JNJ) nie zastosował jeszcze jednego.

Urzędnicy USA przytoczyli “pandemię nienawidzonych”, że państwowe, lokalne i federalne urzędnicy, a także prywatni pracodawcy próbowali przeciwdziałać z mandatami, aby zdobyć strzały lub, w niektórych przypadkach, w obliczu powtarzających się testów.

ekspertów nadal pchają szczepionki, jak w dużej mierze regionalne ogniska wirusa w Stanach Zjednoczonych nadal stresują systemy opieki zdrowotnej, które mogą być dalej zaostrzone przez wyczerpane pielęgniarki lub lekarzy lub pracowników, którzy odmawiają strzałów.

.