Atlassian Stock: Momentum Trudno zatrzymać się przez Pipranks

Atlassian Stock: Momentum Trudno zatrzymać się przez Pipranks

Atlassian Stock: Momentum Trudno zatrzymać się przez Pipranks

© Reuters. Atlassian Stock: Momentum Trudno zatrzymać

ATLASSIAN (NASDAQ: Team) zapasy były na rozdarciu, szybowało 125% w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Producent Productivity and Planning Software jest za produktami, które tak wielu programistów i entuzjastów technologii na całym świecie znają i miłość.

Porozmawiaj z kimś, kto pracuje w najważniejszej korporacji oprogramowania, uruchomienia lub projektu programowania open-source, a kursy są zaznajomieni z garścią pakietu produktów Atlassian, takich jak Jira, zbieg, Bitbucket, Trello, Lub Hipchat.

Atlassian Stock stanowi najlepszy sposób na odtwarzanie szerszego rozwoju oprogramowania, z produktami, które obejmują wiele kroków w cyklu cyklu rozwoju oprogramowania. Pomimo niedawnego biegu, a teraz wyceny, jestem uporczywy na akcje. (Patrz Wykresy akcji zespołu na TipRanks)

Fosa Atlassiana poszerza wraz z przejęciami

Nabycie Spółki Trello w 2017 roku był ruch, który skutecznie zestalił swoją pozycję na samym szczycie branży.

Jest tam wiele alternatyw. Niewiele jednak są jako popularne lub łatwe w użyciu jako te w rosnącym ekosystemie ATLASSIAN. Biorąc pod uwagę zawiłości związane z uczeniem się nowego pakietu narzędzi i produktów, produkty Atlassian są lepkie, nie tylko dla firm, które wykorzystują swoje produkty, ale dla pracowników technologicznych, którzy zdobyli doświadczenie z takimi produktami.

Przemysł oprogramowania jest bardzo szybki przemieszczający się, a Atlassian nadal wykazuje, że jest na tnącej krawędzi branży “Oprogramowanie do oprogramowania”. Jako zaufana nazwa w branży technicznej, firma ma wyjątkową okazję do usunięcia swojej masowej bazy klientów z nowymi ofertami.

Ponadto, ciągły wzrost modelu pracy z domu powinny być wielofunkcyjnym tynkiem dla zespołu.

Wall Street’s BERAT

Według oceny analityk Consensus Tipranks, zapas zespołów pojawia się jako umiarkowany zakup. Z 16 ocen analityków znajduje się 10 kupów i sześciu sprzedaży.

Średnia cena zespołu wynosi 347,54 USD, co stanowi 15,6% potencjału w dół. Cena analizyczna cele wahają się od niskiego 275 USD za akcję, do wysokości 400 USD za akcję.

dolnej linii

Po dalszym rozpędowi w 2021 r. Akcje znajdują teraz handel o 49,7 razy sprzedaż. To naprawdę drogie, nawet dla szybko rozwijającej się firmy technologicznej.

Z kwartalnym budowaniem smugi EPS Beat Up, głębokie świeckie tynki i sprawdzony zespół zarządzający, trudno jest zdać nazwę jak Atlassian.

Jest to dominująca firma oprogramowania z miejscem do uruchomienia i jest to prawdopodobnie jeden z bardziej intrygujących sposobów grania w trwającą transformację cyfrową.

. Ujawnienie: Joey Frenette nie posiada udziałów w żadnych wymienionych firm w momencie publikacji.

Zastrzeżenie: Informacje zawarte w tym artykule reprezentują tylko poglądy i opinię tylko pisarza, a nie poglądy lub opinii Pipranków lub jego podmiotów stowarzyszonych oraz powinny być rozpatrywane wyłącznie w celach informacyjnych. Tiprans nie gwarancje na temat kompletności, dokładności lub niezawodności takich informacji. Należy niciel w tym artykule, należy podjąć jako zalecenie lub zasypianie na zakup lub sprzedaż papierów wartościowych. Nic w artykule nie stanowi prawny, profesjonalny, inwestycyjny i / lub porady finansowe oraz / lub uwzględnia konkretne potrzeby i / lub wymagania jednostki, ani nie ma żadnych informacji w artykule, stanowią kompleksowe lub pełne sprawozdanie z spraw lub przedmiot omówione w nim. Tiprans i jego stowarzyszenia zrzekają się wszelkiej odpowiedzialności lub odpowiedzialności w odniesieniu do treści artykułu, a wszelkie działania podjęte na podstawie informacji w artykule jest na własne i jedyne ryzyko. Link do niniejszego artykułu nie stanowi zatwierdzenia lub zalecenia przez Tipranks lub jego podmioty stowarzyszone. Wcześniejsze wyniki nie wskazują na przyszłe wyniki, ceny lub wydajność.

.