Arqit Quantum powiąże 19% po rozszerzeniu umów uruchamianych z dziewicą orbitą przez Investing.com

Arqit Quantum powiąże 19% po rozszerzeniu umów uruchamianych z dziewicą orbitą przez Investing.com

Arqit Quantum powiąże 19% po rozszerzeniu umów uruchamianych z dziewicą orbitą przez Investing.com

przez sam Bughedda

Investing.com – Arqit Quantum (Nasdaq: QMCO) (NASDAQ: ARQQ) ogłosiła rozszerzenie do swojej współpracy z dziewicą orbitową w środę, wysyłając akcje w górę 19,4% do 26,39 USD.

ORBIT VIRGIN-, który ma iść publicznie za pośrednictwem fuzji SpaC z Nextgen Acquisition II Corp (NASDAQ: NGCA) – podpisała nową umowę uruchamiania, która zapewnia dwa dedykowane uruchomienia dla Arqit Quantum, oprócz dalszych zobowiązań od firmy.

Firma Technology Encryption Quantum dostarczyła już dwa satelity za pośrednictwem systemu uruchamianego lotniczego Virgin Orbit, który będzie kluczowym elementem jego platformy-A-A-A-Service. Obie firmy współpracują na reagujących inicjatywach przestrzeni dla pięciu oczu narodów, które obejmuje Australię, Kanadę, Nową Zelandię, Zjednoczone Królestwo i Stany Zjednoczone.

Arqit powiedział, że uruchomi dodatkowe finansowane przez klienta Systemy wyłącznie z dziewicą orbitą, a umowa ta pozwala na maksymalnie pięć uruchamiania, które zostaną zrealizowane jako umowy rządowe.

Ponadto, firmy ogłosiły również licencję na oprogramowanie QuantumCloud, co umożliwia dziewiczy orbit użyć platformy Arqit, aby zapewnić szyfrowanie w celu zabezpieczenia globalnej infrastruktury dziewicy Orbit. W rezultacie Virgin Orbit powiedział, że staje się “pierwszym na świecie dostawcą usług Safe Safe Service Services”.

“Cieszę się, że kolejna prestiżowa marka globalna postanowiła użyć QuantumCloudm, aby zachować bezpieczeństwo swoich klientów”, powiedział David Williams, założyciel Arqit. “Wspaniale jest również polegać na reagowanej możliwościach uruchamiania Virgin Orbit, aby wspierać umowy na instancję prywatną, że sprzedajemy naszych rządowych i obronnych klientach”.

.