Apple, ViacomBs Rise Premarket; Nike, Alibaba Fall by Investing.com

Apple, ViacomBs Rise Premarket; Nike, Alibaba Fall by Investing.com

© Reuters.

przez Piotra Pielęgniarka

Investing.com – Zapasy w centrum uwagi w handlu Premoets w poniedziałek, 13 września. Odśwież się do aktualizacji.

Apple (NASDAQ: AAPL) Wzrósł o 1%, odbijając się do stopnia po ostrych stratach piątkowych w wyniku niekorzystnego orzeczenia w sporze firmy z epicką. Maker iPhone’a jest gospodarzem specjalnego wydarzenia we wtorek, gdzie oczekuje się, że ujawni kilka długich produktów.

Alibaba (NYSE: BABA) ADRS spadły o 1,6% na czasy finansowej sprawozdania, że ​​sugerowane chińskie władze chcą rozbić jego Alipay Associate w celu zmniejszenia swojej mocy rynkowej.

Magazynowanie na żywo (NYSE: LYV) Zasoby spadły o 0,1% w następstwie Wall Street Journal Raporting, że grupa rozrywki planuje nabyć meksykańskiego promotora koncertowego OCESA w ruchu do Ameryki Łacińskiej.

. Virgin Galactic (NYSE: SPCE) Zapasy spadły o 3,1% po tym, jak Space Turystyka Firma opóźniła swój pierwszy komercyjny lot badawczy do października po ostrzegłem dostawcy z możliwej defektu.

Dell Technologies (NYSE: Dell) Wzrosły 2% w następstwie Goldman Sachs (NYSE: GS) Dodawanie ekspresu sprzętu komputerowego do listy “Kup” Kup “, z wpływowym bankiem powołującym się do silnej generowania przepływów pieniężnych i planów spłaty zadłużenia.

Nike (NYSE: NKE) Zapasy spadły o 1,3% po firmie inwestycyjnej BTIG obniżył swoje stanowisko na detalistę obuwia sportowego do “Neutral” z “Kup”, mówiąc, że trwająca pandemia powoduje problemy w łańcuchu dostaw Spółki.

ViacomBbs (NASDAQ: VIAC) Wzrośnie 0,9% dzięki Wall Street Journal Raporting, że olbrzym medialny planuje wstrząsnąć operacje jego paramount Pictures Movie i Television jednostka produkcyjna.

Walt Disney (NYSE: DIS) Wzrósł 0,6% po ogłoszonym ogłoszeniu Gigant rozrywki, aby zwolnić resztę swoich filmów 2021 w kategorii kina przed strumieniem, pokazem pewności, że obecności będą odbite.

MGM Resorts (NYSE: MGM) Wzrosła 2% z tyłu Bernsteina, ulepszając swoje stanowisko inwestycyjne na operatora ośrodka do “przewyższającej” od “Rynek wykonaj”, powołując swoją silną obecność w rosnącej branży sportowej. Mimedx (NASDAQ: MDXG) Zapasy spadły o 52% po tym, jak jego kluczowa terapia regeneracji tkanki nie spełniała pierwotnych punktów końcowych w dwóch oddzielnych badaniach klinicznych. Zapasy zebrały ponad 60% w tym roku, na nadziei, że umieścił oszustwa księgowe pod jego poprzednim zarządzaniem za nim.