Apple ciągnie Worno Knockoffs z App Store przez Reuters

Apple ciągnie Worno Knockoffs z App Store przez Reuters

Apple ciągnie Worno Knockoffs z App Store przez Reuters

© Reuters. Plik Zdjęcie: Logo Apple Inc. jest widoczny w holu flagowy Nowy Jork Apple Store 18 stycznia 2011 r. Reuters / Mike Segar / File Zdjęcie

(Reuters) – Apple Inc (NASDAQ: AAPL) powiedział w środę usunięto Z jego app Store kilka knockoffs of Wordle, gra tylko w witrynie, która odnotowała niedawny gwałtowny wzrost popularności dzięki gwiazdom jak Jimmy Fallon.

Gra jednodniowa gra online, pierwotnie utworzona w październiku przez byłego inżyniera oprogramowania Reddit Josh Undle, można grać tylko na swojej stronie internetowej i nie ma aplikacji mobilnej.

Jednak kilku programistów stworzyło identyczne wersje aplikacji do gotówki na temat ponurku zapotrzebowania na grę, z niczego nie podejrzewającymi użytkownikami jazdy do pobrania aplikacji klonów.

Od środy, jedyny pozostały produkt w App Store z tym tytułem był Wordle!, Gra na podstawie czasu stworzona przez Stevena Crawotta więcej niż cztery lata temu.

Josh Wardle’s Game zalał Twitter (NYSE: TWTR) i Facebook (Nasdaq: FB) w ostatnich tygodniach, ponieważ gracze opublikowali swoje wyniki. Daje graczowi sześć szans na odgadnięcie tajnego słowa dnia, które ma pięć liter, a celem jest określenie tajnego słowa z najmniejszymi domysłami.

Gra to swobodne użycie, większe doświadczenie na temat prostej witryny, która nie musi być pobierana z Apple App Store lub Google (NASDAQ: Googl) Slagestore.

Bloomberg News po raz pierwszy zgłosił wiadomości w środę.

.