Apple, Amazon, MasterCard: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

Apple, Amazon, MasterCard: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

Apple, Amazon, MasterCard: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

© Reuters. Dhirendra Tripathi

Investing.com – Zapasy Zapewniły się w środę, ponieważ spadające rentowności wiązania U.

Lepsze niż oczekiwane zarobki z Microsoft Corporation (NASDAQ: MSFT) i Klasa alfabetu Google A (NASDAQ: Googl) ustawiono pozytywny ton. W czwartek jabłko i Amazon mają zgłaszać ich liczby. Trzeciego kwartału Afabetu ALPHBET Third Beat był napędzany przez silną wydajność w ramach wyszukiwania reklamy cyfrowej, która była mniej podatna na prywatność Apple Apple dokonany niedawno, że snap (NYSE: Snap).

Microsoft podniósł swoje czwarte czwarte czwarte wskazówki po nakładaniu oczekiwań w jego biznesie w chmurze. Twitter Inc (NYSE: TWTR), jednak spadł oczekiwania, a jego zapas spadł.

Sektor energetyczny był pod ciśnieniem z cenami ropy naftowej chłodzącym ich niedawnych wysokości. Główny Królewski Holender Shell (LON: RDSA) PLC ADR (NYSE: RDSA) Rose po raportach, że aktywista funduszu hedgingowego Dana Loeb’s Third (NYSE: SPNT) zgromadził sporą udział w akcjach i naciskał firmę, aby rozbić się w dziedzinie węgla Biznes oparty i zorientowana na wzrost energii odnawialnej.

Czytanie produktu krajowego brutto dla trzeciego kwartału wyjdzie jutro. Oto trzy rzeczy, które mogłyby wpływać na rynki:

1. Zarobki Apple

Apple Inc (NASDAQ: AAPL) będzie zgłosić swoje czwarte kwartale liczby w czwartek. Przychody przy iPhone-Maker jest widziany dotykając 84,85 USD z zyskiem na akcję, która może wynosić 1,23 USD, według analityków śledzonych przez Investing.com.

2, Amazon Zarobki

Amazon.com Inc (Nasdaq: Amzn) Trzeci zysk za akcję jest widoczny na 8,91 USD na prawdopodobne przychody w wysokości 111,62 mld USD. Analitycy będą chętni usłyszeć perspektywy Spółki na sezon wakacyjny.

. 3. Przychody MasterCard

MasterCard Inc (NYSE: MA) Oczekuje się, że przychody trzeciego kwartału przychodzi w wysokości 4,95 mld USD, z EPS o wartości 2,18 USD.

.