Aplikacje USA do rozpoczęcia biznesu spadają w sierpniu przez Reuters

Aplikacje USA do rozpoczęcia biznesu spadają w sierpniu przez Reuters

Aplikacje USA do rozpoczęcia biznesu spadają w sierpniu przez Reuters

© Reuters. Sprzedawca pracuje w swoim sklepie detalicznym, ponieważ faza jedno ponowne otwarcie Nowego Jorku jest kontynuowane podczas wybuchu choroby Coronavirus (Covid-19) w Brooklyn Borough of New York City, Nowy Jork, US 9, 2020. Reuters / Shannon Stapleton

przez Evan Sully

(Reuters) – Wnioski o rozpoczęcie nowych przedsiębiorstw USA spadły w sierpniu po raz trzeci w tym roku, a po raz pierwszy od czerwca, ponieważ niedawny gwałtowny wzrost w sprawach Coronavirus wkładają przedsiębiorców.

Departament Commerce powiedział w czwartek, że aplikacje biznesowe spadły o 4,7% do sezonowego dostosowania 427,842 w ​​zeszłym miesiącu. Dane pochodzą z aplikacji biznesowych do numerów identyfikacyjnych podatkowych.

Było sezonowo dostosowane do 50 564 aplikacji z korporacji, o 2,5% od lipca. Wnioski o przedsiębiorstwa z planowanymi wynagrodzeniami wynosiły 51.240, zmniejszenie 3,7% od Poprzedni miesiąc.

Wzrost gospodarczy ogólnopolski jest prognozą przyspieszenia tego roku w najszybszym tempie od czterech dekad. Jednak wzrost liczby badań Amerykanów pozytywnych dla Coronavirusa i wariantu Delta utrzymującego wstrzymały plany zarówno przedsiębiorców, jak i wnioskodawców pracy.

“Najnowszy przepływ Covid przynosi kolejną falę niepewności, która może ważyć gotowość przedsiębiorców do rozpoczęcia nowych przedsiębiorstw” – powiedział Oren Klachkin, prowadzić Ekonomistę Oxford w Oxford Economics w Nowym Jorku. “Wariant Delta będzie również trudniej zatrudnić nowych przedsiębiorstw, jeśli ludzie przestrzegają kontraktowania wirusa w swojej nowej pracy”.

aplikacji biznesowych spadły we wszystkich czterech regionach USA, prowadzony przez spadek 6,2% na południu. Wnioski były niższe we wszystkich branżach, z wyjątkiem usług górniczych, nieruchomości i niesklasyfikowanych usług. Górnictwo Wysłany wzrost o 6,6% z lipca.

Największa kropla była narzędziami, która odnotowała spadek o 12,8%, z innymi sporymi kroplami w zakwaterowaniu i usługach spożywczych, a także kategorii sztuki i rozrywki.

W oparciu o figurki w zeszłym miesiącu, Biuro Spisu Wydziału Commerce, które kompiluje dane, przewidowały około 31,994 nowych działalności rozpoczęcia z zobowiązań z tytułu opodatkowania płac, w ciągu czterech kwartałów wniosków, w porównaniu do 4,5% w porównaniu z szacunków na lipca.

.