Angielskich budowniczych zgłosić najsłabsze zapotrzebowanie od 2013

Angielskich budowniczych zgłosić najsłabsze zapotrzebowanie od 2013

Angielskich budowniczych zgłosić najsłabsze zapotrzebowanie od 2013

Londyn (Reuters)-popyt na nowo wybudowane domy w Anglii przekroczyli do sześciu lat niskie, jak kupujący domu oczekiwać większej pewności co do Brexit przed dokonaniem poważnego zakupu, według rocznego badania małych firm budowlanych.

Federacja mistrz budowniczych (FMB), Stowarzyszenie przemysłu, powiedział, że jej członkowie jako grunty, pracowników finansowych i wykwalifikowanych były łatwiejsze do znalezienia niż rok temu, ale popyt od nabywców w domu spadła dalej do najniższego poziomu od 2013.

"Mali budowniczowie zaczynają brać wpływ niepewności Brexit, pobierając swoje piętno na zaufanie konsumentów. Wielu aspirujących właścicieli domów są wyraźnie trzyma od zakupu, dopóki nie ma więcej bezpieczeństwa politycznego i gospodarczego, "FMB Chief Executive Brian Berry powiedział.

Wielka Brytania jest na skutek opuszczenia Unii Europejskiej. Października. 31 i Premier Boris Johnson powiedział, że zrobi to bez umowy przejściowej, jeśli to konieczne, pomimo głosowania Parlamentarnego nakazującego mu opóźnić opuszczenie, jeśli nie osiągnie porozumienia.

Inne badania biznesowe wykazały również, że spadek w ostatnich miesiącach. Wrzesień IHS Markit Construction Purchasing Managers index (PMI), który śledzi większych firm budowlanych, spadł do drugiego najniższego poziomu od kryzysu finansowego.

Małe firmy budowlane, które zazwyczaj budować mniej niż 10 domów rocznie, około jednej czwartej budynku domu w Wielkiej Brytanii, zgodnie z FMB, z najbardziej budowlanych-zdominowany przez kilka większych firm.

Brak małych działek, które pozostały wraz z pozwoleniem na rozwój największą przeszkodę napotykanych firm, a następnie warunki finansowania.

odsetek budowniczych ograniczenia sprawozdawczości ze względu na niedobór wykwalifikowanych pracowników spadła szczególnie gwałtownie, spada do 26% 44%-w przeciwieństwie do szeroko zakrojonych doniesień o niedoborów umiejętności w sektorze-gdy firmy spodziewają się jeszcze gorzej Brak w przyszłym roku.

Ankieta oparta jest na odpowiedziach od 154 małych firm budowlanych, wszystkich systemach operacyjnych w Anglii.

Zrzeczenie się: Fusion Media chciałby przypomnieć, że informacje zawarte na tej stronie niekoniecznie są w czasie rzeczywistym ani dokładne.
Wszystkie kontrakty CFD (akcje, indeksy, kontrakty terminowe) i ceny Forex nie są wyceniane przez wymianę, ale przez producenta rynku, a więc ceny mogą nie być dokładne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, tj. ceny są orientacyjne, a nie do celów spekulacyjnych.
W związku z tym Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe, które mogą ponieść w wyniku wykorzystania tych danych.
Fusion Media lub ktokolwiek z mediów Fusion nie ponosi odpowiedzialności za straty lub szkody w wyniku polegania na informacjach, w tym danych, cen, wykresów i kupna/sprzedaży sygnałów zawartych na tej stronie.
Należy być dobrze poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem rynkami finansowymi, jest to jedna z najryzykowniejszych form inwestycji.