Amerykańskie wygląd namówić turystów z powrotem po długich ograniczeń przez Reuters

Amerykańskie wygląd namówić turystów z powrotem po długich ograniczeń przez Reuters

Amerykańskie wygląd namówić turystów z powrotem po długich ograniczeń przez Reuters

© Reuters. Plik Foto: Ludzie Odwiedzają Liberty State Island jako Dolny Manhattan widziany w tle w Nowym Jorku, USA, 17 sierpnia 2017 r Reuters / Eduardo Munoz

przez David Shepardson

Chicago (Reuters) – Administracja Biden powiedziała poniedziałek Przyznanie 314 milionów dolarów w dotacji do 34 państw i dzielnicy Columbia do ożywiania podróży i turystyki – Dwóch branż ciężkich trafionych przez Covid-19.

Finansowanie, część szerszego pakietu reliefowego COVID-19 zatwierdzona przez Kongresa, przychodzi jako Stany Zjednoczone w poniedziałek, podnoszą ograniczenia podróży na w pełni szczepione obywatele latające z 33 krajów i od turystów przekraczających granice lądowe z Meksyku i Kanady, które były Na miejscu począwszy od początku 2020.

US Commerce Sekretarza Gina Raimondo powiedział Reuters w wywiadzie “Podróże i turystyka jest jednym z najtrudniejszych branż hitowych”. Przemysł nadal walczy, ale otrzyma “strzał w ramieniu” z nowego popytu.

Powiedziała: “Ludzie pragną podróżować … Popyt jest tam. Myślę, że zobaczymy prawdziwe wzrosty podróży”.

Stany Zjednoczone były za większym światem w podnoszeniu ograniczenia podróży i miała Raimondo twierdził wewnętrznie do ich łagodzenia. “Waliłem na to stół. Myślę, że jest to ważne dla gospodarki”, powiedziała Reuters.

przylotów międzynarodowych do Stanów Zjednoczonych spadły 75,5% https://www.trade.gov/sites/default/files/2021-05/fast%20acts%202020%20%28april%202021%29.pdf w 2020 roku Wydatki przez obcych obcego przychodzących do Stanów Zjednoczonych spadły o 64,3%, o około 150 miliardów dolarów.

społeczności wzdłuż granic USA z Meksykiem i Kanadą były szczególnie trudne, podobnie jak Florida, które zaspokajają zagranicznych turystów.

“przed pandemią, Kanadyjczycy wykonali setki tysięcy transgranicznych Wycieczki – zarówno dniowe wycieczki, jak i nocleg – w wysokości prawie miliarda dolarów rocznych wydatków “do stanu Nowego Jorku” – powiedział Patrick Kaler, prezes i dyrektor generalny wizyty Buffalo Niagara w wydarzeniu w poniedziałek.

United Airlines Prezydent Brett Hart powiedział, że oczekuje, że międzynarodowe podróże do powrotu do poziomów pre-pandmeicznych w 2022 r., Ale miejsca takie jak Azja opóźniają się nawet jak rezerwacje do przodu dla Europy przewyższają poziomy 2019.

“Chicago to globalne miasto, opiera się w dużej mierze w turystyce” – powiedział Hart w wywiadzie. “Gdy ludzie zaczynają tu przyjechać, zobaczymy branżę zaczął się wybrać”.

szacunków podróży U. Potrzebujesz, aby w pełni ponownie otworzyć i wznawiać przetwarzanie wiz w U.s ambasady, aby zmniejszyć zaległania dla przyszłych odwiedzających.

krajów Nie Część Wisa (NYSE: V) Program zrzeczenia się przed “Długie czasy oczekiwania przekraczające 14 miesięcy na wizy do odwiedzenia wizyjne” – powiedziała podróż z USA.

Kraje dotknięte ograniczoną podróżą, która została zniesiona w poniedziałek do w pełni zaszczepionych podróżnych dołączonych do Wielkiej Brytanii Irlandii, 26 krajów strefy Schengen, RPA, Iran, Brazylia, Indie i Chiny.

Współpracowali 17% wszystkich krajów na całym świecie, ale stanowiło nieproporcjonalne 53% wszystkich odwiedzających zagranicznych Stanów Zjednoczonych w 2019 r., Powiedział, że podróż USA.

.