Amerykańskie National Soise na lądowaniu Gnior w Brookfield Unit przez Investing.com

Amerykańskie National Soise na lądowaniu Gnior w Brookfield Unit przez Investing.com

Amerykańskie National Soise na lądowaniu Gnior w Brookfield Unit przez Investing.com

© Reuters.

przez Dhirendra Tripathi

Investing.com – American National Insurance Stock (NASDAQ: ANAT) wzrósł ponad 8% w poniedziałek po partnerach Reasekuracji Brookfield Asset Management (TSX: BAMR), powiedział, że zdobyłoby dostawcę ubezpieczenia na życie i produkty emerytalne około 5,1 mld USD.

Amerykańskich Akcjonariuszy otrzymają 190 USD w gotówce za każdą akcję, premię 1,6% do aktualnej ceny w wysokości 187 USD. Oczekuje się, że połączenie zostanie zamknięte w pierwszej połowie 2022.

Brookfield Reassurance sfinansuje transakcję finansowania zadłużenia w wysokości 1,5 mld USD i kapitału własnego do zagregowanego wynagrodzenia połączenia z zarządzania zasobami Brookfield. Zobowiązanie kapitałowe zostanie zmniejszone o kwotę finansowanej z tytułu zadłużenia. Zaangażowanie kapitałowe BAM będzie finansowane przez istniejącą płynność na poziomie korporacyjnym.

Potencjalna umowa jest podwyższona aktywność w rynku ubezpieczeń U.S. Ubezpieczyciele amerykańskie wychodzą na sprzedaż renty i innych aktywów intensywnych kapitałowych, wśród wzrostów odsetek z nowych i ustalonych kupujących prywatnych kupujących nabywcy, aby zwiększyć kwant funduszy w ramach zarządzania.

W zeszłym miesiącu, AIG (NYSE: AIG) podpisała szeroką ofertę z Blackstone (NYSE: BX), która obejmowała sprzedaż 9,9% udziału za 2,2 mld USD w swoim życiu i działalności emerytalnej do prywatnego gigantów kapitałowych.

Blackstone początkowo zaczął również zarządzanie 50 miliardami dolarów w aktywach, wspierając politykę życia aiga i emerytalne, dzięki tej ilości rosnącej do 92,5 mld USD w ciągu sześciu lat.

AIG sprzedaje również pewne niedrogie aktywa mieszkaniowe do zaufania inwestycji w zakresie nieruchomości Blackstone za 5,1 mld USD.

.