Amazon.com Zarobki, Przychody tęskni w Q3 przez Investing.com

Amazon.com Zarobki, Przychody tęskni w Q3 przez Investing.com

Amazon.com Zarobki, Przychody tęskni w Q3 przez Investing.com

© Reuters. Zarobki Amazon.com, przychody tęskni w Q3

Investing.com – Amazon.com (NASDAQ: AMZN) zgłoszono w czwartek trzeciego kwartału zarobki, które przegapiły prognozy analityków i przychodów, które spadły o oczekiwaniach.

Amazon.com ogłosiła zarobki na akcję w wysokości 6,12 USD na przychodach w wysokości 110,8 mld USD. Analitycy analityk analitycznie przewidywali EPS w wysokości 8,91 USD na przychodach w wysokości 111,62 mld USD.

Jeśli chodzi o platformę Amazon AWS, firma powiedziała, że ​​widział “znaczący moment klientów, z nowymi zobowiązaniami i migracjami od klientów w różnych branżach w dzielnicy”.

AWS Sprzedaż przyszła w wysokości 16,11 mld USD, powyżej 11,6 mld USD zgłoszonych w III kwartale 2020 r.

Patrząc w przyszłość, Spółka przewiduje sprzedaż netto III kwartał wynoszącej od 130 mld USD do 140 mld USD, lub wzrastać między 4% a 12% w porównaniu do 12% Z Q4 2020, poniżej szacunków w wysokości 142 mld USD. Operacyjny Oczekuje się, że dochód dla Q4 wynosi od 0 do 3 miliardów dolarów, w porównaniu z 6,9 mld USD w tym samym okresie w 2020 r.

CEO Spółki Andy Jassy powiedział, że spodziewa się ponieść miliardy dodatkowych kosztów w czwartym kwartale z tytułu niedoborów pracy i problemy z łańcuchem dostaw.

“W czwartym kwartale spodziewamy się ponieść kilku miliardów dolarów dodatkowych kosztów w naszym biznesie konsumenckim, ponieważ zarządzamy niedobory dostaw pracy, zwiększone koszty płac, globalne problemy z łańcuchem dostaw, a zwiększył koszty ładunków i wysyłki – wszystko podczas robienia cokolwiek Potrzeba zminimalizowania wpływu na klientów i sprzedaży partnerów w tym sezonie wakacyjnym. Będzie dla nas drogi w krótkim okresie, ale jest to właściwe priorytetyzacja dla naszych klientów i partnerów “, powiedział Jassy.

akcji Amazon upadły 4% Po godzinach, do 3,307.56 USD A we wtorek, który zgłosił EPS w wysokości 1,62 USD na przychody w wysokości 6,56 mld USD, w porównaniu z prognozami EPS w wysokości 1,55 USD na przychody w wysokości 6,52 mld USD.

Netflix pokonał oczekiwania 19 października z trzecim kwartale EPS w wysokości 3,19 USD na przychody w wysokości 7,48 mld USD, w porównaniu z prognozą dla EPS w wysokości 2,57 USD na przychody w wysokości 7,48 mld USD.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nadchodzącymi raportami zysków, odwiedzając Investing.com Kalendarz