Amazon, Apple, Starbucks Fall Premarket; Chevron, Exxon Mobil Rise przez Investing.com

Amazon, Apple, Starbucks Fall Premarket; Chevron, Exxon Mobil Rise przez Investing.com

© Reuters.

przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Zapasy w centrum uwagi w handlu Premoets w piątek, 29 października. Odśwież się do aktualizacji.

Zaspłań Apple (NASDAQ: AAPL) Zasady 3,4% po tym, jak producent iPhone’a ostrzegał o coraz poważniejszych wyzwań łańcucha dostaw w ruchliwym okresie świątecznym po 6 mld USD trafionych sprzedaży w ciągu trzech miesięcy do września.

Amazon (NASDAQ: AMZN) Zasady spadły o 4,1% po ostrzeżeniu Gigantem E-Commerce’a może skończyć się bez radzenia sobie z zyskiem operacyjnym w bieżącym kwartale, pomimo co najmniej 130 miliardów sprzedaży, ponieważ grapyles z pracy Niedobory, wynagrodzenia wyższe, globalne problemy z łańcuchem dostaw i kosztowo towarowy i wysyłka.

Chevron (NYSE: CVX) Wzrósł o 1,9% po oleju Major opublikował swój najwyższy kwartalny zysk w ośmiu latach, a Exxon Mobil (NYSE: XOM) Wzrósł o 1% po jego najwyższym kwartalnym zysku w prawie czterech latach, napędzane przez ponurkowanie cen ropy i gazu.

Zapas Starbucks (NASDAQ: SBUX) Zasady spadły o 5,8% po kawielice rozczarowanej sprzedaży kwartalnej samej sklepu, jako odrodzenie Covid-19 w Chinach zamknęło wiele sklepów i przyćmił silną wydajność przez jego biznes USA.

Facebook (NASDAQ: FB) Wzrósł o 1,2% z gigantem mediów społecznościowych, prawdopodobnie będzie w centrum uwagi po tym, jak potwierdził czwartek jego zamiar rebranda pod nazwą Meta, odejście od jego kontrowersji nękanych aplikacji mediów społecznościowych.

Stal Stany Zjednoczone (NYSE: X) Wzrósł 8,3% po stalymaku zapowiedział 300 milionów USD programu odkupu i wzrostu do jej kwartalnej dywidendy, pomogły przez krajowe ceny stali rosnące w ciągu ostatniego roku na najwyższe na rejestrze.

Phillips 66 (NYSE: PSX) Wzrósł o 3,5% po ponownym rafinowaniu opublikował kwartalny zysk, kołysanie z dala od ubiegłego roku, jako popyt na paliwo i wyrafinowane produkty odbiły się z pandemii.

Zachodni Digital (NASDAQ: WDC) zasłona 11% po prognozowaniu magazynowania sprzętu do prognozy downbeat drugie kwartale i przychody.

ABBVIE (NYSE: ABBV) Wzrósł o 2,1% po dotknięciu narodowca uniósł pełnoletnią regulowaną prognozę zysku po raz trzeci w tym roku, pomógł przez silne występy nowszych leków wraz z jego blokiem reumatoidalnego leku leku, Humira.

.