Algorand (Algo): Aktualizacja cen, Ostatnie wydarzenia, Przyszłe wydarzenia, Społeczność przez Dalandoin

Algorand (Algo): Aktualizacja cen, Ostatnie wydarzenia, Przyszłe wydarzenia, Społeczność przez Dalandoin

Algorand (Algo): Aktualizacja cen, Ostatnie wydarzenia, Przyszłe wydarzenia, Społeczność przez Dalandoin

Algorand (Algo): Aktualizacja cen, Ostatnie wydarzenia, Przyszłe wydarzenia, Wspólnota

Uniwersytet Floryda ogłosił współpracę z Algorandem do zbadania zaawansowanej warstwy-1 Dowód Stawki Algorand zaczyna robić swój znak w sektorze defi , z uruchomieniem DAPPS i projektu Gamefi, który zgłosił 2,3 mln USD w finansowaniu TXNLAB ogłosiło również opracowanie algoranda nielegalnego domeny w celu uruchomienia w języku szarości Q2 dodał ALGO, który obecnie transakcje w wartości 0,953 USD, do swoich żetonów Rozważanie

Algorand jest zdecentralizowaną siecią zbudowaną na jednocześnie rozwiązywać trylemat blokowania prędkości, bezpieczeństwa i decentralizacji. Blokada bez zeznań algoranda i otwarty source została użyta w nieruchomościach, prawach autorskich, mikrofinansach i innych.

We września 2021 r. Sieć Blon-Negatchain wykonała nagłówki po rządach El Salvador wybrał Algorand, aby budować infrastrukturę Blockchain rząd. Jak więc algorand obejrzał się w ostatnich czasach?

Ostatnie wydarzenia

Rozwiązywanie trylemmy Blockchain, Algorand Blockchain stał się jednym z najbardziej preferowanych przez programistów. W rezultacie Fundacja Algoranda zapowiedziała niedawno partnerstwo z University of Florida, aby opracować laboratorium Blockchain.

Zgodnie z ogłoszeniem rozwój laboratorium Blockchain będzie zasilany przez Algorand Blockchain. W ramach rocznego partnerstwa Algorand zbuduje solidny program wspierający edukację Blockchain z określonym wykorzystaniem techniki Algoranda.

Blockchain Algorand jest również wykorzystywany przez szereg banków centralnych z całego świata w rozwoju walut cyfrowych banków centralnych (CBDCS). Algorand niedawno ogłosił wprowadzenie pulpitu nawigacyjnego CBDC.

. “Ten model pozwala nam symulować realistyczne przepływy płatnicze, które wizualizuje deski rozdzielczej. Pomoże to decydentom lepiej zrozumieć wybory projektowe, które mają przy projektowaniu CBDC. ”

Inny obszar, w którym Algorand jest coraz bardziej popularny, jest wśród decentralizowanych programistów protokołu finansowego (Defi). Ponieważ ALGORAND DEFI Space rośnie, Drapradar ogłosił go teraz śledzić Algorand Dapps.

Jako ślad Algorand w sektorze defi, strefa, pierwszy projekt Gamefi na Blockchain Algorand, podniesiony 2,35 mln USD w nowych funduszach przed rozpoczęciem rozpoczęcia pierwotnej oferty DEX 15.

przyszłych wydarzeń

perspektyw Algorand zostali złapani Uwaga globalnego menedżera aktywów, inwestycji w skali szarości. W niedawnym ogłoszeniu Graysscale wymienia rodzime token Algoranda, Algo, jako jeden z tokenów rozważanych do dodania do aktywach cyfrowych, które posiada.

. Algorand ogłosiła, że ​​targ NFT jest obecnie zbudowany na jego Blockchain. 21 stycznia, TXNLAB ogłosił, że podnieśli 1,25 miliona dolarów, który wykorzystałby do budowy usługi imienia Algoranda i rynek.

Według Tnxlab, pierwsze rynkowe NFT Algorand uruchomi się w Q2 2022. Ponadto środki są również wykorzystywane do budowy i skalowania solidnej nazwy i rozwiązania tożsamości, nielegalnej domeny, aby przynieść korzyści społeczności Algorand.

Przed rozpoczęciem NFD Algodrop ogłosiło, że platforma NFT zostanie uruchomiona w Algorand 30 stycznia. Platforma NFT utworzona przez Monkelab obiecuje zmienić scenę Algorand NFT na zawsze.

Aktualizacja cen

Ostatnia wydajność Algoranda odzwierciedla walczący rynek Crypto, ponieważ obawy o podwyżki stóp procentowych i zwiększenie inflacji doprowadziły do ​​głównych sprzedawców. Pomimo zdobywania 2% w ciągu ostatnich 24 godzin, Algorand ma Kierowali poważne straty od początku 2022.

24-godzinny wykres cenowy Algorand (Algo). Źródło: TradingView

Algorand Obecnie transakcje w wysokości 0,953 USD, niezdolny do trzymania ziemi powyżej znaku 1 $. Algorand jest obecnie uznawany za 25. co do wielkości kryptokurrency, z nakrętką rynkową w wysokości 6,22 mld USD.

na flipside

Pomimo jego niedawnego pchania do decentralizowanego finansowania, Algorand szereguje jako nowy, z zaledwie 3,4 mln USD zablokowanymi w czterech DAPP, w porównaniu z tokami innych łańcuchów Defi, jak ETH, SOL i Luna, Algo Został oceniany jako bardziej przewartościowany Społeczność

10100

algoranda Unikalne rozwiązanie Blockchain Trilimma stworzyło społeczność silnych zwolenników. Ponadto zdecentralizowane ramy Algorand zapewniają również, że jego członkowie Wspólnoty są częścią podejmowania decyzji projektu.

. Społeczność Algo składa się obecnie z wielkich wierzących w projekcie, który widzą Algorand jako przyszłość Defi. Jeden użytkownik, John Busch, napisał o Algorand:

Tylko osobista obserwacja, ale @Algorand to ten zespół Crypto, który spędza 10 razy więcej czasu budując swoje rozwiązanie niż sprzedaż. #Algorand #CryptoCurrency

– John Busch (@ @johnnyberone) styczeń 19, 2022

@ NJVM22 podzielił swoje myśli o algorand:

Szczerze mówiąc, myślę, że brakuje algoranda jest Hype.everything indziej jest: inteligentne kontrakty, skalowalność , Niskie opłaty, negatywny węgiel, decentralizacja.Just potrzebuje większego tłumu.

– Neyu (ⱥ) (@ NJVM22) 19 stycznia, 2022

@theactualMisa Myśli:

Quantum (NASDAQ: QMCO) Computing był jednym z problemów PPL miało na temat Blockchain Security Kiedy pracował w Swift.maybe, $ BTC pewnego dnia musi migrować do bezpieczniejszego blokowania @Algorand, który pracuje nad bezpieczeństwem kwantowym.

– Misa Zhang 梅莎 (@theactutalmisa) 26 stycznia, 2022

Pomimo spadku, które uderzyły w rynek Crypto, @ Neilstucky1 pisze:

$ Algo był świetnym zakupem za 1,50 USD. $ Algo był niesamowitym zakupem za 1,00 USD. $ Algo jest teraz fenomenalnym zakupem. Stock na $ Algorand

– Algoneil (@ Neilstucky1) 28 stycznia, 2022

, dlaczego powinieneś obchodzić

Rozwiązywanie trylemmy bokchain, skalowalność i decentralizację, Algorand jest ciekawą perspektywą w przyszłości, zwłaszcza, że ​​zatrudnia jego wyjątkowość przekształcić sektor ds. Nóżcego.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide z Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów Dailycoin 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

. Kontynuuj czytanie na DailyCoin