3 zapasy domowe, aby uniknąć obudowy zaczynają się załamać przez Stocknews

3 zapasy domowe, aby uniknąć obudowy zaczynają się załamać przez Stocknews

3 zapasy domowe, aby uniknąć obudowy zaczynają się załamać przez Stocknews

© Reuters. 3 Zapasy domów domowych, których należy unikać, ponieważ obudowa uruchamiają Slump

Ze względu na wysokie koszty budowy i ograniczenia dostaw, rynek mieszkaniowy zwolnił w ciągu ostatniego miesiąca. Jako zapotrzebowanie na mieszkania mieszkaniowe Fishters, myślimy, że może być mądrze, aby uniknąć głównych zapasów PultGroup (NYSE: PHM), KB Home (NYSE: KBH) oraz domy w zakresie domów (NYSE: MTS). Dyskutujmymymymy, że popyt na nowe domy i renowacje różni się znacznie pośród pandemii, z budownictwem mieszkaniowym uderzającym 15-letnią wysoką w marcu 2021 r. Jednak w lipcu działalność budowlana wzrosła z powrotem, dzięki ciągłym ograniczeniom dostaw, że spółki budowlane ogólnonarodowy. Ponadto przemysł mieszkaniowy został negatywny wpływ na gwałtowne stopy inflacji, które znacznie podniosły ceny mieszkań.

W lipcu rozpocznie się mieszkania spadły o 6% od poprzedniego miesiąca zarówno dla projektów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Ograniczenia dostaw i Podwyższone koszty wprowadzania są głównymi czynnikami, które doprowadziły do ​​załamania w branży mieszkaniowej. Według starszego ekonomisty George’a Ratiu w Realtor.com, “Budowniczowie wciągnęli na rozpoczęcie obudowy, ostrożności w przypadku nadmiernego nowego ceny domowych w obliczu lotnych kosztów gruntów, materiałów i pracy”.

, więc uważamy, że biorąc pod uwagę aktualną zmienność na rynku mieszkaniowym, zasadniczo słabych zapasów Pultum, Inc. (PHM), KB Home (KBH), a Meritage Homes Corporation (MTH) są teraz najlepiej unikane.

Kontynuuj czytanie na AkSPage