3 powody, dla których warto kupić zapas Pinterest przez Tipranks

3 powody, dla których warto kupić zapas Pinterest przez Tipranks

3 powody, dla których warto kupić zapas Pinterest przez Tipranks

© Reuters. 3 powody, dla których warto kupić Pinterest Stock Obecnie

Pinterest (NYSE: szpilki) należą do zasobów mediów społecznościowych wielu inwestorów ma teraz na miejscu. Jestem uparty na akcji.

Rzeczywiście, Pinterest widział sporo zmienności w ostatnich miesiącach. Wiele z tej zmienności jest wynikiem tego, co było postrzegane jako raczej słaby raport zysków.

Jednakże dla długoterminowych inwestorów z okiem dla firm, które chcą stanowić siebie jako przywódców w swojej dziedzinie, Pinterest jest z pewnością zapasem wartym patrzenia. (Patrz Pinów Stock Wykresy na Tipranks)

Zaruszki uwalniają lepsze niż myślisz

Firma opublikowała wzrost dochodów potrójny w swoim raporcie zysku Q2. Rzeczywiście, ta platforma mediów społecznościowych udało się zaćmienia szacunków analityków na jego górne i dolne linie, przez dość szeroki margines. Jednak zapas Pinterest został natychmiast niski Po jego silnym raporcie zysku.

Istnieją z pewnością powody tego spadku. Pinterest stracił około 5% miesięcznych aktywnych użytkowników, ponieważ na przykład raport zysków Q1 firmy firmy.

Jednak kontekst tych niższych liczb MAU jest tym, co się liczy. Pinterest widział szybki wzrost użytkowników w ubiegłym roku. Niektórzy z tych użytkowników, którzy połączyli ubiegłego roku, mogą nie połączyć się inaczej w środowisku niepastrożowym.

Dodatkowo, średnie przychody na użytkownika dramatycznie wzrosły w ciągu ostatniego kwartału w ciągu roku. Użytkownicy, którzy zgubili, były głównie niskie przychodami, użytkownicy pulpitu. Firma była w stanie zastąpić tych użytkowników klientom intencją na kliknięcie reklam, a płacąc za towary za pośrednictwem platformy firmy.

Ostatecznie lepiej dla biznesu. Wyjaśnia to również, jak Pinterest był w stanie wysadzić oczekiwania przychodów i zarobków, a także doświadczają Niektóre churn wśród użytkowników.

Widok rynku, że baza użytkownika Pinteresta pogarsza się, wydaje się być niepoprawna. Raczej Pinterest pozwolił chodzić klientom, których nie chce, przy zachowaniu użytkowników mobilnych (którzy generują więcej przychodów) do fałdu. To handel, który wydaje się warto wziąć.

Silne finanse, podstawy

W wyniku ogromnych rytmu zarobków, Pinterest ma teraz znacznie bardziej stabilny zestaw podstaw niż w zeszłym roku. Odkładając rozmowę wokół aktywnych użytkowników przez chwilę, liczby są warte patrzenia.

613 milionów dolarów Pinterest w przychodach w ciągu ostatnich kwartału bił szacunki analityków o prawie 50 milionów dolarów. Reprezentował również wzrost rok do roku 125%.

Patrząc w dół drogi, Pinterest prognozował nieco niższy wzrost przychodów. Nie należy spojrzeć jednak mały krok z prognoz potrójnych przychodów w jako negatywny.

Raczej zespół zarządzający Pinterest okazał się rozsądny w ustalaniu paska wzrostu Spółki do osiągalnego wysokości, a następnie sklepienia biegunowego nad tymi oczekiwaniami.

Nie ma nic do zasugerowania, że ​​Pinterest nie może nadal rosnąć w tym samym modzie, że ma te ostatnie dwa kwartały. Rzeczywiście, jeśli Pinterest jest w stanie kontynuować poprawę rentowności swojego przeciętnego aktywnego użytkownika, długoterminowych inwestorów stoją, aby skorzystać, będąc w stanie kupić na niższych poziomach.

Główny Gracz Commerce Social w tworzeniu

Commerce Społeczne jest teraz rozwijającym się sektorem. Świetne miejsce do reklamy, Pinterest udowodnił również swoją platformę, jest zwycięzcą w sektorze handlu społecznego.

Commerce Społeczne jest wysoce dochodowym przemysłem, obecnie oszacowany na 89,4 mld USD. Oczekuje się jednak, że sektor ten będzie wart 605 miliardów dolarów do 2027 r. Pinterest Nadzieja jest to, że firma będzie mogła pochłaniać jak najwięcej tego udziału w ostatnich latach.

Aby to zrobić, Pinterest w tym ostatnio zawarte funkcje, które umożliwiają użytkownikom widzieć szpilki, które pochodzą z produktów kupujących. Zespół zarządzający Spółki powiedział, że ta funkcja oprowadza 20x wzrostu w odniesieniu do wyszukiwania produktów, ponieważ została uruchomiona w 2020 r.

Wall Street’s BERAT

Zgodnie z Analitykiem analitycznym Consensus, Pinterest Stock jest umiarkowanym zakupem. Z 16 ocen analityków istnieje sześć rekomendacji zakupu i 10 rekomendacji.

Średnie pinki docelowe Cena wynosi 71,86 USD. Cele cen analityków mieści się z wysokości 85 USD za akcję na niski poziom 60 USD za akcję.

dolnej linii

Istnieją różne powody, by wierzyć w Pinterest.

Ostatnie numery Spółki sugerują, że być może historia wzrostowa do przodu może nie być tak doskonały jak wielu nadziei, pod względem zagregowanego wzrostu.

Jednak zerwanie numerów, widzimy, że zapasy Pinterest jest naprawdę jednym z bardziej niedocenianych zapasów wśród swoich rówieśników.

Ujawnianie: W momencie publikacji Chris Macdonald nie miał stanowiska w żadnej z papierów wartościowych wymienionych w niniejszym artykule

Zastrzeżenie: Informacje zawarte w tym artykule reprezentują poglądy i opinię tylko pisarza, a nie poglądy lub opinia z Tipranków lub jego podmiotów stowarzyszonych i powinna być rozpatrywana wyłącznie w celach informacyjnych. Tiprans nie gwarancje na temat kompletności, dokładności lub niezawodności takich informacji. Należy niciel w tym artykule, należy podjąć jako zalecenie lub zasypianie na zakup lub sprzedaż papierów wartościowych. Nic w artykule nie stanowi prawny, profesjonalny, inwestycyjny i / lub doradztwo finansowe oraz / lub bierze pod uwagę Specyficzne potrzeby i / lub wymagania jednostki, ani żadnych informacji w artykule stanowią kompleksowe lub pełne oświadczenie o sprawach lub omawianych w nim przedmiotu. Tipranks i jego partnerzy zrzekają się wszelkiej odpowiedzialności lub odpowiedzialności w odniesieniu do treści artykułu, a wszelkie działania podjęte na podstawie informacji w artykule jest na własne i jedyne ryzyko. Link do niniejszego artykułu nie stanowi zatwierdzenia lub zalecenia przez Tipranks lub jego podmioty stowarzyszone. Wcześniejsze wyniki nie wskazują na przyszłe wyniki, ceny lub wydajność.

.